herminapress

Vyzkoušejte naše
nové vyhledávání!

O nás

>Agenturu pod jménem hermina.cz (co by živnost) založil v roce 2006 Jiří Herman starší, který má více jak dvaceti leté zkušenosti v mediální oblasti. Pracoval v několika českých denících a týdenících nejdříve jako redaktor a fotograf, posléze zástupce šéfredaktora a v několika případech jako šéfredaktor. Pro dva mediální vydavatele připravoval projekt nových časopisů.  

 

>V září 2012 byla agentura zapsána do obchodního rejstříku jako společnost s ručením omezeným, pod názvem Herminapress s.r.o. Jejími podílníky jsou: Jiří Herman starší – jednatel, Jiří Herman junior – jednatel, František Herman a Jan Herman.

 

>V současnosti pro agenturu pracuje osm fotografů, čtyři kameramani, dva střihači, dva redaktoři a grafik.

 

>Agentura s úspěchem provozuje (neveřejnou) foto a video banku  (www.herminapress.cz) určenou nejen pro tištěna a internetová média, ale stejně tak pro další zákazníky z řad marketingových a PR společností. Poskytuje výstupy (fotografie, video, text) všem zákazníkům 24 hod. denně, 365 dní v roce. Mezi naše smluvní mediální klienty patří například společnosti Czech News Center (Ringier a.s.), Borgis a.s, MAFRA, Centrum Holding, FTV Prima, CET 21,  Televize Barrandov, EMPRESA MEDIA a.s. ( Týden, Instinkt, Sedmička)  a další.

 

>Jak výše uvedeno, fotobanka a videobanka je určena také pro nemediální klienty. V našem portfoliu jsou například společnosti Česka MISS (oficiální fotografické služby), CocaCola, J&T Banka, Tesco, Sony, DesignBlok a mnohé další.